درباره ما

گروه آماری تحلیل آماری با استفاده از نرم افزار های روز دنیا اقدام به تجزیه و تحلیل اطلاعات پرسشنامه، پاسخگویی به سوالات و فرضیات تحقیق، آنالیز فصل ۴ پایان نامه و تحلیل اطلاعات می نماید.
تجزیه و تحلیل داده های خام آماری و آزمایشگاهی با استفاده از نرم افزارهای SPSS، مینی تب، اکسل، ایموس و ایزی فیت. تمامی آنالیزهای انجام گرفته به همراه تحلیل خروجی ها و رسم نمودارهای مربوطه و شرح کامل آنها در یک پکیج کامل به صورت فایل زیپ ارائه می گردد
گروه آماری تحلیل آماری با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه مشاوره، انجام پروژه آماری و فصل ۴ پایان نامه، خدمت رسان به جامعه علمی و تحقیقاتی کشور بوده است. اینک با قدرتی بیشتر و امکاناتی بهتر در خدمت شما هستیم

معرفی تیم تحلیل آماری:

پژوهش، کندوکاو و تحقیق، اهمیت شایانی در جوامع دانشگاهی برای اهل علم، در بازار برای مدیران و در سیاست برای حاکمان دارد. پژوهش، راه رسیدن به علم و آگاهی است و در این میان، علم آمار، پلی برای پیوند اطلاعات و داده ها به علم و واقعیت است. گاه اهمیت آمار و استنباط های صحیح از داده ها به اندازه ای است که می توان یافته های آماری را ثمره و میوه پژوهش دانست.

تحلیل آماری، حوزه ای علمی و تخصصی است که نیازمند تسلط بر علم آمار، تسلط بر نرم افزارهای آماری و توانایی استنباط صحیح وتفسیر یافته ها است. پیشنهاد می کنیم پژوهش ها و تحقیقات ارزشمند خود را درهر زمینه ای و هر مقطعی با مشورت آماردانان و روش شناسان پیوند بزنید تا از اشتباهات آماری در زمینه روش های آماری، کار با نرم افزارها و تفسیر نتایج در امان باشید و حاصل کار پژوهشی شما با تحلیل های آماری ضعیف و حتی اشتباه، زیر سوال نرود.

از نگاه بسیاری از پژوهشگران، علم آمار علمی پیچیده و محض و ملالت آور است. سعی ما در مجموعه "تحلیل آماری" بر آن بوده است که نتایج تحلیل آماری را به زبانی روان و ساده به شما ارائه دهیم تا ضمن حفظ دقت علمی، نتایجی ملموس و کاربردی از تحلیل آماری خویش بدست آورید. ما مشاوره و انجام تحلیل آماری را حرفه و علاقه خود می دانیم و می کوشیم خدماتی شایسته به شما ارائه دهیم. ما ادعا نمی کنیم که در تحلیل آماری بهترینیم اما هدف و تلاش ما بر ارائه تحلیل های آماری دقیق، معتبر، قابل فهم و روان است و این هدف را به پشتوانه اندوخته علمی و تجارت چندین ساله خویش دنبال می کنیم.